ANTALYASPOR MANAVGAT FORMA 2022-23 SEZON MAÇ FORMASI
ANTALYASPOR MANAVGAT FORMA 2022-23 SEZON MAÇ FORMASI
ANTALYASPOR MANAVGAT FORMA 2022-23 SEZON MAÇ FORMASI

ANTALYASPOR MANAVGAT FORMA 2022-23 SEZON MAÇ FORMASI (ayt004)

Fiyat : ₺497,00(KDV Dahil)

 

Hiç Şüphesiz ki Antalya, Dünyanın En Güzel Şehridir demiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk. Dünyanın en güzel şehrinin en güzel takımı için yeni sezonda beraber olacağız. Konyaaltı Sahili, Antik Kentleri, Spor Kulüplerine olan yatırımları ile Antalya, dünyanın En Gözde Şehri neresi sorusuna en güzel cevabı veriyor.

Dünya’nın en güzel Şehrinde, ülkemizin en köklü futbol kulüplerinden birisi olan Antalyaspor Takımı ile bu sene omuz omuza çalışıyoruz. Aremspor olarak siz değerli Antalyaspor Takımı adına Antalyaspor Formaları için kollarımızı sıvadık. Antalyaspor Kulübünün 56. Yılına özel Antalyaspor Formaları, 56. Yıl Antalyaspor formaları ile geçmişten günümüze Antalyaspor’u yansıtan Özel Tasarım Ürünler yeni sezonda Antalyaspor Store mağazalarında ve oyuncularımızın üstünde olacak. 

Özel Antalyaspor Tasarımı, Antalya Antik Şehri Kaleiçi, Deniz ile harika uyumu olan Akdeniz İklimi ile doğa ile iç içe olan bu şehirde, değerli taraftarımız ve takımımızla çalışmak, Aremspor adının bu yüce isim ile anılması bizim için büyük bir onur.

 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.