İadeler mutlaka orijinal kutusu ya da ambalajı içinde yapılmalıdır.

 

Orijinal kutusu/ambalajı zarar görmüş ya da kargo etiketi/bandı yapıştırılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

İade yapmak istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargo aracılığıyla 531279431 iade kodu ile birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.  

 

Ürünlerinizi teslim alırken mutlaka teslim eden kargo firmasının yanında kontrol ediniz.

 

Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri teslim almayınız. Ürünler zarar görmüşse mutlaka kargo yetkilisine tutanak tutturunuz.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri iade etmekle yükümlüdür.

 

Ürün iade işlemi yaparken Yurtiçi kargo ile yapılan gönderimlerde, (sözleşme numaramız kullanılmalıdır) kargo masrafı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

Diğer kargo firmaları ile göndermeniz durumunda kargo masrafları sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

 

Yurtiçi Kargo dışında karşı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

İade etmek için siparişinizdeki ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde, orijinal kutusuna ve ürüne zarar vermeden, ürünün geri satılabilir nitelikleri kaybolmamış olması şartıyla, faturasıyla birlikte Yurtiçi kargo ile yukarıda belirtilen koşullarda ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

İade işlemleri ve para iadesi süreci, ürünün firmamıza ulaştığı tarihten itibaren, ortalama 30 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

 

İade gönderimleri, Yurtiçi Kargo'nun en yakın şubesine, sözleşme numarasını bildirerek,  "Arem Tasarım Tekstil Organizasyon San. ve Tic.Ltd.Şti."  adına iade etmek istediğinizi belirterek yapılmalıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.